Публічне громадське обговорення

План перспективного розвитку визначено Носиківською територіальною громадою

      26   грудня 2018 року  відбулось  чергове засідання  сесії Носиківської  сільської ради. Крім 8-ми питань порядку денного, на сесії було розглянуто питання формування плану перспективного  розвитку  Носиківської  територіальної громади  на  2019-2021 роки. 

      В роботі сесії сільської ради взяла участь представник районної державної адміністрації – начальник відділу культури і туризму Шаргородської райдержадміністрації  Тетяна Янчурська, яка  довела  до відома   депутатів інформацію про динаміку  розвитку основних галузей економіки та соціальної сфери району за період 2015-2018 років  (в тому числі і про роботу на території громади щодо реалізованих проектів) та  пропозиції до перспективного плану  розвитку Шаргородського району на 2019-2021 роки.

      Далі сільський голова  Василь Гончар проінформував депутатів  про проведену роботу на території Носиківської громади  впродовж  2015-2018 років. Зупинився на  тих  гарних справах, які були зроблені  впродовж 4 років:  зміцнення матеріально-технічної бази установ соціально-культурної сфери, капітальний  ремонт водогону с.Носиківка, поточний ремонт доріг населених пунктів, придбання автобусної зупинки тощо.

      В ході обговорення планів на перспективу, основними аспектами для розвитку Носиківської  територіальної громади на 2019-2021 роки визначено:  облаштування вуличних мереж водогону 3 км; ремонт доріг – 4 км; освітлення вулиць  - 15 км; проведення ремонтних робіт у сільському будинку культури, сільській бібліотеці, місцевій школі.

     Т.Янчурська внесла пропозицію включити до перспективного плану розвитку  Носиківської територіальної громади  на 2019-2021 роки питання щодо облаштування в селі (біля дитячого садка) дитячого майданчика.

 

    Депутати одноголосного підтримали план перспективного розвитку Носиківської територіальної громади на 2019-2021 роки.

В Рахнівсько-Лісовій, Лозівській та Перепільчинецькій громадах обговорено план перспективного розвитку

      21-22 грудня 2018 року, в ході проведення сесій сільських рад,   відбулись обговорення планів перспективного розвитку громад на 2019-2021 роки у Рахнівсько-Лісовій, Лозівській та Перепільчинецькій територіальних громадах Шаргородського району.

     В даних засіданнях приймали участь: сільські голови, депутати рад, члени виконкомів, керівники місцевих підприємств та організацій, а також представники районної державної адміністрації.

     В ході проведення даних засідань, сільські голови підвели підсумки життєдіяльності громад протягом 2015-2018 років та  інформували присутніх про перспективні плани на 2019-2021 роки.

     Представники районної влади, в свою чергу ознайомили присутніх із
Планом перспективного розвитку Шаргородського району на 2019-2021 роки. Зокрема  було зазначено, що дане обговорення проводиться на виконання доручення Президента України Петра Порошенка, наданого під час  засідання Ради регіонального розвитку України в листопаді місяці поточного року.

     В результаті обговорення плани перспективного розвитку Рахнівсько-Лісової, Лозівської та Перепільчинецької територіальних громад було схвалено.

На Шаргородщині продовжується обговорення планів перспективного розвитку громад

      Ще в 13  територіальних  громадах   Шаргородщини  21 грудня 2018 року  відбулися  сесії  сільських рад, на яких, крім розгляду  планових питань, проводилося обговорення перспективних планів розвитку  на 2019-2021 роки.

      В  Юліямпільській, Федорівській, Садковецькій, Руданській, Політанківській, Плебанівській, Писарівській, Пеньківській, Пасинківській, Михайлівській , Голинчинецькій, Деребчинській, Рахнівсько-Лісовій сільських радах  в обговоренні перспективних планів розвитку приймали участь  голови  сільських рад, депутати рад, члени виконкому, керівники підприємств та  організацій.

      Крім того, в роботі сесій приймали участь: перший заступник голови  районної державної адміністрації -   Ю.Щур  та  керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації: начальник фінансового управління  - М.Мотишин, начальник управління соціального захисту населення – В.Редько, начальник  відділу культури та туризму – Т.Янчурська, начальник служби у справах дітей – В.Коломієць,  начальник відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства  - Л.Заграй.

      В ході обговорення питання порядку денного, голови територіальних  громад підвели підсумки  роботи  громад за 2015-2018 роки   та  ознайомили присутніх з перспективними планами на 2019-2021 роки.

      Представники районної державної адміністрації повідомили  про створення в районні Ради регіонального розвитку  та інформували про обговорення  плану перспективного розвитку Шаргородського району  на 2019-2021 роки.

Обговорення плану перспективного розвитку Слободо - Шаргородської територіальної громади

          21 грудня 2018 року у приміщенні Слободо-Шаргородської сільської ради з активом територіальної громади проведено обговорення перспективного плану розвитку Шаргородського району та плану розвитку сіл Слободи-Шаргородської, Будного та Грелівки на 2019-2021 роки.

         В обговоренні перспективного плану взяв участь начальник відділу містобудування та архітектури районної державної адміністрації Микола Ліщина.   

         Присутніх було ознайомлено із показниками розвитку основних галузей економіки та соціальної сфери району і сільської ради, зокрема, за період  з 2015 по 2018 роки.

         В ході обговорення було відмічено певні здобутки у розвитку громади. Так за останні роки було розроблено і затверджено у 2018 році генеральний план  с. Слободи – Шаргородської та план зонування території. Територіальна громада активно приймає участь в обласному і районному конкурсах проектів, було проведено реконструкції пам’ятників загиблим односельчанам у с.Слободі – Шаргородській та с. Будному, проводився капітальний ремонт сільського будинку культури, виготовлено проект документації на освітлення вулиць населених пунктів та проведено освітлення на значній частині вулиць.

         На зібранні також було обговорено основні заходи до перспективного плану розвитку громади на 2019-2021 роки, серед них такі, як: завершення ремонту СБК; облаштування дитячого ігрового майданчика; заміна огорожі кладовища; ремонт доріг; завершення зовнішнього освітлення вулиць; реконструкція автобусної зупинки.

         В результаті обговорення перспективного плану Слободо-Шаргородської територіальної громади, його було схвалено.

Обговорення плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки у Джуринській територіальній громаді

      21 грудня 2018 року у Джуринській  територіальній громаді, в ході проведення сесії , відбулось обговорення плану перспективного розвитку  даної громади на 2019-2021 роки.

       В  засіданні сесії  взяли участь: перший заступник  голови райдержадміністрації Ю.Щур, сільський голова  В.Яковишена,  депутати та члени виконкому, жителі територіальної громади. 

      Насамперед сільський голова В.Яковишена інформувала присутніх про підсумки  роботи громади протягом 2015-2018 років.

       В ході обговорення питання перспективного розвитку  Джуринської громади  на 2019-2021 роки, перед депутатським корпусом виступив Ю.Щур, який зазначив, що згідно перспективного плану, с.Джурин стане центром  майбутньої ОТГ. Тому уже зараз особлива увага повинна приділятись належному функціонуванню та розвитку: дитячого садка, амбулаторії, будинку культури.

      Крім того виступаючий зазначив, що Джуринський освітній заклад, згідно планів на майбутнє, має стати опорною школою.

      Усі ці аспекти мають бути враховані при формуванні плану перспективного розвитку  даної громади на 2019-2021 роки.

      Увагу присутніх було акцентовано на пропозиціях до перспективного плану розвитку Шаргородщини на 2019 – 2021 роки, які розроблялись спільно з головами територіальних громад району.

      Далі продовживши роботу, депутати Джуринської сільської ради розглянули інші питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Обговорення плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки Івашківської теритроріальної громади

      20 грудня 2018 року у в Івашківській сільській раді проведено обговорення плану перспективного розвитку села на 2019-2021 роки. В обговоренні взяли участь: сільський  голова Н.Кримчук, представник районної державної адміністрації  - начальник фінансового управління райдержадміністрації  М.Мотишин,  депутати сільської ради  та  члени виконкому. 

       Начальник фінансового управління  районної державної адміністрації  М.Мотишин  повідомив, що 20 листопада 2018 року, на виконання доручення Президента України Петра Порошенка  щодо розроблення плану перспективного розвитку територій на 2019-2021 рр., розпорядженням голови районної державної адміністрації  №332 утворено раду регіонального розвитку Шаргородського району,перше засідання якої відбулося 14 грудня 2018 року.

М.Мотишин також ознайомив присутніх  з підсумками роботи  Шаргородської району за 2015-2018 роки та перспективними планами  району на 2019-20121 роки.

       Голова сільської ради Н.Кримчук  поінформувала  присутніх про виконання плану соціально-економічного розвитку села у 2015-2018 роках та підвела  підсумки   проведеної  роботи із  впровадження  проектів, спрямованих на розвиток громади.

       В ході засідання обговорено основні  заходи до перспективного  плану  розвитку Івашковецької  територіальної громади на 2019-2021 роки, а саме: освітлення   вулиць  загальною довжиною 6 км, ремонт комунальних доріг довжиною 19 км, ремонт будинку культури, облаштування спортивного майданчика, ремонт під’їзної дороги до села та ін.

       Після детального обговорення   план перспективного розвитку Івашковецької сільської ради на 2019-2021 роки було схвалено.

Обговорення плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки у Мурафській сільській ОТГ

      20 грудня 2018 року у Мурафській  об’єднаній   територіальній громаді проведено обговорення плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки. В обговоренні взяли участь  голова   об’єднаної громади  С.Партека, представник районної державної адміністрації  - начальник відділу  економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Л.Заграй,  депутати сільської ради  та  члени виконкому, працівники   об’єднаної громади. 

       Начальник відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації    повідомив, що 20 листопада 2018 року, на виконання доручення Президента України Петра Порошенка  щодо розроблення плану перспективного розвитку територій на 2019-2021 рр., розпорядженням голови районної державної адміністрації  №332 утворено раду регіонального розвитку Шаргородського району, перше засідання якої  відбулося 14 грудня 2018 року та ознайомив присутніх  з підсумками роботи району за 2015-2018 роки та перспективними планами  району на 2019-20121 роки.

       Голова об’єднаної  громади  проінформував  присутніх про виконання плану соціально-економічного розвитку у 2015-2018 роках та підвів підсумки  попередньо проведеної  роботи із  впровадження  проектів, спрямованих на розвиток громади.

       В ході засідання обговорено  план перспективного розвитку  Мурафської  об’єднаної територіальної громади  на 2019-2021 роки, основними заходами  якого єосвітлення вулиць , заміна даху  в дитячому садочку, заміна вікон на енергозберігаючі, ремонт доріг та інше.

       Після детального обговорення  схвалено план перспективного розвитку Мурафської  об’єднаної територіальної  громади.

 Обговорення плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки у Козлівській територіальній громаді

       Процес обговорення перспективного плану розвитку громад Шаргородського району триває.

      19 грудня поточного року відбулася сесія Козлівської сільської ради.

       На порядок денний сесії серед інших було винесено наступні питання: прийняття бюджету сільської ради на 2019 рік та презентація регіонального плану розвитку на 2019 – 2021 роки.

      Участь в роботі сесії взяв перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Щур.

      Розпочинаючи свій виступ, Ю.Щур інформував  присутніх про позитивні тенденції в динаміці розвитку основних галузей економіки та соціальної сфери району.

      Юрій Борисович спільно із сільським головою Миколою Васильовичом довели до відома  депутатському корпусу інформацію про проекти, які були реалізовані в попередні роки, як в районі, так і в селі Козлівка зокрема: «Сільський сквер», «Тепло в садочку», «Майданчики для розумного збору відходів» та ін..

       Далі увагу присутніх було акцентовано на пропозиціях до перспективного плану розвитку Шаргородщини на 2019 – 2021 роки, які розроблялись спільно з головами територіальних громад району.

      Реалізація всіх проектів можлива при співпраці всіх гілок влади на місцях та участі в них партнерів.

      Юрій Щур розповів також про необхідність і можливість створення сільських виробничих кооперативів для виробництва і реалізацію якісної сільгосппродукції.

       Для цього держава надає відповідні кредити та дотації.

       Основна думка по завершенні обговорення, що доля громади в руках її жителів і тільки спільно забезпечивши виконання бюджету, приймаючи участь в програмах та конкурсах ми будемо мати сталий розвиток.

 Обговорення плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки у Шаргородській територіальній громаді

      19 грудня 2018 року у Шаргородській територіальній громаді проведено обговорення плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки. В обговоренні взяли участь начальник відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Леонід Заграй, депутати, члени виконкому та працівники міської ради.

      Міський голова Ігор Винокур ознайомив присутніх із обсягом робіт проведених міською радою в рамках виконання програм соціально-економічного розвитку з 2015 по 2018 рік та наголосив на тому, що протягом даного періоду проводилася цілеспрямована робота, направлена на вирішення проблемних питань в усіх сферах розвитку громади. Окремо зупинився на реалізації інвестиційних проектів із залученням грантових коштів з державного, обласного, районного бюджетів, зокрема:

       2015 р.- "Вибірковий капітальний ремонт пам’ятника загиблих

       воїнів та пам’яті Шаргородців загиблих за свободу і незалежність України по вул. Героїв Майдану в мікрорайоні "Соснівка" міста Шаргород .

      2016 р. - "Сучасні вікна – раціональне використання  тепла та збереження енергоресурсів ".  

      2017 р. - "Зігріймо садочок та душі дітей (в рамках проведення вибіркового капітального ремонту корпусу №2 з встановленням енергозберігаючих вікон і дверей та забезпеченням умов для дітей з обмеженими фізичними можливостями при ДНЗ №1 по вул. Героїв Крут 10)".

      2018- проекти :

-         "Енергозбереження - актуальність сьогодення".

-         "Меблева країна для розвитку дитини з інвалідністю".

-         "Комп’ютеризація Шаргородської центральної районної лікарні – створення бази електронного реєстру пацієнтів ".

       Перспективним планом розвитку громади на 2019-2021роки передбачається проведення робіт, спрямованих на забезпечення населення м.Шаргород в достатній кількості якісною питною водою, шляхом будівництва підвідного водогону  з с.Лозова до м.Шаргород. Планується провести ремонт каналізаційно-очисних споруд із будівництвом каналізаційних мереж по м. Шаргород, благоустрій паркової зони біля пам’ятника загиблим воїнам, ремонт доріг, облаштування тротуару та автозупинки. Окремо Ігор Винокур наголосив на необхідності  утворення об’єднаної територіальної громади  на базі Шаргородської міської ради та необхідності проведення значного обсягу ремонтних робіт в Шаргородській СЗШ І-ІІІ ст. №1.

       Начальник відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Леонід Заграй зазначив, що 20 листопада 2018 року, на виконання доручення Президента України Петра Порошенка  щодо розроблення плану перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, розпорядженням голови районної державної адміністрації №332  утворено раду регіонального розвитку Шаргородського району, перше засідання якої відбулося 14 грудня  2018 року. Обговорення власних перспективних планів розвитку буде проводитися в кожній територіальній громаді.  

      Учасники обговорення прийняли рішення про схвалення плану перспективного розвитку Шаргородської міської ради.

 Обговорення плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки в Хоменківській територіальній громаді

      18 грудня 2018 року у Хоменківській   територіальній громаді проведено обговорення плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки. В обговоренні взяли участь  голова сільської  ради  Попсуй Г.М., представник районної державної адміністрації  - начальник відділу архітектури та містобудування  РДА, Ліщина М.М.,  депутати сільської ради  та  члени виконкому, жителі територіальної громади. 

      Голова сільської ради  проінформувала  присутніх про виконання плану соціально-економічного розвитку у 2015-2018 роках, підсумувала  попередньо проведену роботу із впровадження інвестиційних проектів, акцентувалаувагу на тому, що протягом даного періоду проводилася цілеспрямована робота, направлена на вирішення проблемних питань в усіх галузях громади.

      Громадамає позитивний досвід  участі вобласному та районному    конкурсах розвитку територіальних громад, за рахунок коштів яких  реалізовано проекти:

       1.«Щоб не заросла травою пам’яті стежина, щоб в душі бриніла вічно вдячності струна».

      2. «Освітлення вулиць села у нічний час – це не забаганка, а об’єктивна вимога часу!»

      3.Будинок культури: безпечно і естетично, затишно і тепло, та, головне, - економно!

      4. Освітлимо вулиці – просвітліють душі !

      5. Облаштування спортивно-ігрового майданчика для дітей та молоді села.

      6. І в маленькому селі люди мають право на комфортні та безпечні умови Проживання!

7. В серцях – незгасний біль голодомору, а свята пам’ять  – дзвоном до небес.

8. У дитячому садочку – все безпечно й естетично !

      9.Комфортний відпочинок на перервах – запорука гарного  навчання під час уроків.

      Начальник відділу архітектури та містобудування  РДА Ліщина М.М. взяв участь в обговоренні та повідомив, що 20 листопада 2018 року , на виконання доручення Проезидента України Петра Порошенка  щодо розроблення плану перспективного розвитку територій на 2019-2021 рр, розпорядженням голови районної державної адміністрації  №332 утворено раду регіонального розвитку Шаргородського району, перше засідання якої  відбулося 14 грудня 2018 року.

      В ході засідання обговорено  План перспективного розвитку  Хоменківської терииторіальної громади  на 2019-2021 роки. Основними заходами  якого є: освітлення вулиць , ремонт доріг,ремонт водопровідних вуличних мереж, облаштування огорож біля школи, сільського будинку культури та кладовища та інші.

     Після обговорення було прийнято рішення про схвалення плану перспективного розвитку Хоменківської  громади.

Обговорення плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки в Зведенівській територіальній громаді

      18 грудня 2018 року у Зведенівській   територіальнійгромаді проведено обговорення плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки. В обговоренні взяли участь  голова сільської  ради   Бондар В.Д.,  депутати та члени виконкому, жителі територіальної громади. 

      Голова сільської ради Бондар Віктор Дем’янович підвів підсумки  роботи громади протягом 2015-2018 років,  окреслив перспективи розвитку у територіальній громаді на найближчі три роки та детально охарактеризував усі нагальні питання життєдіяльності громади.

      З метою залучення коштів на реалізацію проектів , прийнято участь в обласних та районних конкурсах. 

      Так, в 2016 році реалізовано проект  «Завдання творчі діток надихають і на майданчику ці мрії розквітають» , в  2017 році - «Сторінками минуле рідного краю»  та екологічний проект  «Екологія крізь краплю води» , в 2018 році «Капітальний ремонт покрівлі будівлі сільської ради в с.Зведенівка Шаргородського району Вінницької області»    та  «Поточний ремонт будівлі Зведенівської сільської ради з утепленням у с.Зведенівка Шаргородського району Вінницької області».

      Сільська рада та жителі громади приймали участь у  завершенні  реалізації   проекту «ЗОШ І-ІІІ ст.  по вул. Суворова, 1  с. Зведенівка – добудова незавершеної будівлі»  ,який фінансувався  з  державного фонду регіонального  розвитку

       В результаті спільної праці  нову школу введено в експлуатацію  в поточному році.

      Бондар  В.Д. озвучив перелік об’єктів та проектів соціально-економічної сфери та інфраструктури, що планується до будівництва, ремонту та облаштування  по Зведенівській  селищній раді на 2019-2021 роки, а саме:

  • освітлення  вулиць
  • ремонт водопровідних вуличних мереж
  • ремонт комунальних доріг

       -    будівництво СБК, облаштування дитячих майданчиків

       -    облаштування ставка в центрі села

       -    газопостачання

       На завершення обговорення  прийнято рішення про затвердженняплану перспективного розвитку Зведенівської громади.

На Шаргородщині проведено перше засідання ради регіонального розвитку району

      14 грудня 2018 року в райдержадміністрації відбулось перше  засідання ради регіонального розвитку Шаргородського району, утвореної розпорядженням голови районної державної адміністрації від 20 листопада 2018 року №332.

      В даному засіданні взяли участь: голова районної державної адміністрації Катерина Кедик, голова районної ради Михайло Попов, їх заступники, голови територіальних громад району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

      Відкрила засідання голова райдержадміністрації, голова ради регіонального розвитку Шаргородського району Катерина Кедик, яка проінформувала присутніх про мету проведення даного зібрання та наголосила на тому що, Перспективний план розвитку на 2019-2021 роки розробляється за ініціативою  Президента та Уряду України. 

       З інформацією про стан економічного та соціального розвитку району за період 2015-2018 роки та про основні заходи Перспективного плану розвитку Шаргородщини на 2019-2021 роки присутніх ознайомив начальник відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, секретар ради Леонід Заграй.

      Підводячи підсумки засідання ради, голова районної державної адміністрації Катерина Кедик, деталізувала перспективи розвитку окремих галузей економіки району та його інфраструктури.

      Також керівник району  наголосила, що обговорення Перспективного плану розвитку Шаргородщини в цілому та громад зокрема відбуватиметься на рівні кожної територіальної громади району.

      По завершенні засідання районної ради регіонального розвитку присутніми у залі було обговорено питання  проведення на Шаргородщині реформи децентралізації.

 

До уваги відвідувачів сайту! Наш сайт оновився і відтепер знаходиться за адресою http://sharrda.gov.ua/ ....

Уже традиційним стало проведення на Шаргородщині районного фестивалю народної творчості «Різдвяне мереживо». Ось і сьогодні, 11 січня 2019 року, до районного Будинку культури прибули делегації територіальних громад району, щоб знову великою шаргородською родиною поколядувати та защедрувати. У районному святковому заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Щур, голова районної ради Михайло Попов, депутат обласної Ради Вадим Соля ....

Сьогодні, 11.01.2019 р., у Громадській організації «Родина Кольпінга» м. Шаргород ранок розпочався з приємних моментів: діти - вихованці ІРЦ виготовляли святкову стрічку, надували повітряні кульки і чекали на гостей, а згодом з хлібом - сіллю зустрічали шанованих гостей із м. Чернівці: секретаря ГО «Справа Кольпінга в Україні» Василя Савку, молодіжного референта ГО «Справа Кольпінга в Україні» Галину Єрьоміну та проектного референта ГО Ігоря Гуц ....

10.01.2019 року в приміщенні Шаргородської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості – відбувся інформаційний семінар для роботодавців на тему: «Затвердження Змін до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян , що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню» Перед присутніми виступила директор Шаргородської філії – Ніна Кушнір, яка ознайомила присутніх з ситу ....

На території України, а також у інших країнах продовжує бути напруженою ситуація щодо захворювання свиней африканською чумою. Уже майже в усіх областях навколо Вінницької області були зареєстровані випадки захворювання свиней африканською чумоюпочинаючи із 2012 року. У зв’язку з різким ускладненням епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней на території України виникла реальна загроза розповсюдження збудника по всій території держави, де на протязі 2017 року з ....

Зростання економіки цього року має скласти не менше 3%, і це зростання буде реінвестоване в програми розвитку освіти, медицини, проекти енергоефективності, розбудови інфраструктури. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час першого в цьому році засідання Уряду. Глава Уряду наголосив, що минулий, 2018 рік, Україна пройшла достойно, сформовані рекордні за останні роки резерви, а пріоритети на 2019 рік залишаються незмінними. «Пріоритет – ....

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762