Про стан державної реєстрації

Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» на державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців сектору з питань державної реєстрації Шаргородської районної державної адміністрації Вінницької області  покладено виконання функцій, що стосуються проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на території Шаргородського району.

       На протязі одинадцяти останніх років, з моменту введення в дію Закону України  «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (01.07.2004 року), фактично завершено формування реєстру юридичних та фізичних осіб, які займаються підприємницькою діяльністю в Шаргородському районі.

       Станом на 01.06.2016 року  було проведено державну реєстрацію 868 юридичних осіб та 3438 фізичних осіб-підприємців (припинено відповідно - 205 та 1860).

       Окрім того, постійно проводилась значна кількість реєстраційних дій з проведення змін та доповнень до Статутних документів, змін, що не стосуються установчих документів юридичних осіб, припинення діяльності юридичних та фізичних осіб, оформлення та видачі виписок, витягів та довідок з ЄДР. За останні два роки середньомісячна кількість проведених реєстраційних дій складає більше 120 одиниць. (1530 за 2015 рік)

        В 2015 році проведено державну реєстрацію 21 новоутворених юридичних осіб  та 120 фізичних осіб-підприємців. Включено до Єдиного державного реєстру 12 юридичних осіб  та 4 фізичних особи-підприємця. Проведено державну реєстрацію змін до установчих документів та відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі 225 юридичної та 80 фізичної особи-підприємця.

        За минулий рік проведено державну реєстрацію припинення 6 юридичних осіб та 310 фізичних осіб-підприємців. Крім того видано 550 витягів, довідок та виписок з ЄДР.

        З метою покращення умов зі створення суб’єктів малого бізнесу в районі державним реєстратором  було надано більше 1500 консультацій з питань державної реєстрації.

       Скарг, нарікань, судових рішень щодо діяльності державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців сектору з питань державної реєстрації Шаргородської райдержадміністрації за період з 01.07.2004 року по даний час  не надходило.

        В зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» від 26.11.2015 р. №835-VIII(набрав чинності в повному обсязі з 01.01.2016 р), який регулює відносини, що виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, фізичних осіб-підприємців та їхньої символіки визначено, що кінцевим терміном передачі повноважень з проведення державної реєстрації від територіальних органів Міністерства юстиції України на місця є 30 квітня 2016 року. В зв’язку з цим, дані функції передані до Шаргородської районної державної адміністрації з 21 квітня 2016 року.

        Відповідно до абзацу 4 пункту 14 частини 1 статті 1 зазначеного Закону об’єктами державної реєстрації у разі державної реєстрації інших юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, утому числі, є виконавчі органи сільських, селищних та міських рад, Київська та Севастопольська міські, районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації.

        Згідно  з пунктом 5 частини 1 статті 1 державним реєстратором юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців є особа, яка перебуває у трудових відносинах з об’єктом державної реєстрації, в даному випадку з районною державною адміністрацією. Тому з 2104.2016 року в штатний розпис Шаргородської райдержадміністрації включена посада державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців сектору з питань державної реєстрації та забезпечено необхідні заходи щодо його роботи в Єдиному державному реєстрі.

 

Президент Петро Порошенко привітав військовослужбовців Національної гвардії України з 3-ю річницею з дня створення. «Рівно три роки тому Національна гвардія стала одним з перших військових формувань, яке у надзвичайно критичний момент взяло на себе відповідальність за захист суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави. Рівно три роки тому, весною 2014 року, тут недалеко від цього плацу я мав високу честь бути присутнім на прийнятті присяги першими бат ....

Україна та Молдова розпочали активну реалізацію спільних проектів та програм, які склали Дорожню карту співробітництва, узгоджену в лютому цього року. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у ході зустрічі з Прем’єр-міністром Молдови Павлом Філіпом. Зустріч пройшла рамках роботи саміту ГУАМ, який відбувся сьогодні в Києві за ініціативою Глави українського Уряду. У ході перемовин Володимир Гройсман зазначив: "Радий повідомити, що вся робота розпочал ....

Термін подачі заяв про внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації за результатами діяльності у лютому 2017 року завершується 31 березня 2017 року. Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 178 «Про питання виплати бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції» визначено спеціальний порядок виплати бюджетних дотацій за лютий 2017 року. Департамент агропромислово ....

Аналіз тенденції та процесів на ринкупраці Вінниччини протягом січня – лютого 2017 року свідчить про відсутність негативної динаміки. «На те, що ринок праці не обвалився вказує, збільшення на 160 кількості роботодавців, які звернулись протягом січня – лютого 2017 року до служби зайнятості області в порівнянні з відповідним періодом 2016 року. Загалом про вакантні місця заявили 2047 роботодавців, якіподали до центрів зайнятості для укомплектування 5228 вакансій» ....

Сьогодні в приміщенні обласної державної адміністрації голова ОДА Валерій Коровій провів робочу нараду керівників департаментів та служб регіону щодо проведення міжнародного оперного фестивалю «ОПЕРАФЕСТ ТУЛЬЧИН». Головною метою проведення даного фестивалю є привернення уваги до пам’ятки архітектури – палацу Потоцьких, адже саме вона стане базою для проведення даного заходу, який заплановано на червень 2017 року. Окрім того, проведення фестивалю дозволить місту Т ....

На цьому голова облдержадміністрації акцентував увагу під час щотижневої оперативної наради з керівниками департаментів та служб регіону. «Реформи ефективні тоді, коли дають реальні результати, і коли ми говоримо про продовження реформи в галузі охорони здоров’я, то перший крок тут – старт з 1 квітня проекту з реімбурсації. Це три категорії хворих: з бронхіальною астмою, серцево-судинними захворюванням та цукровим діабетом. Маємо все зробити для тог ....