Про стан державної реєстрації

Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» на державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців сектору з питань державної реєстрації Шаргородської районної державної адміністрації Вінницької області  покладено виконання функцій, що стосуються проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на території Шаргородського району.

       На протязі одинадцяти останніх років, з моменту введення в дію Закону України  «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (01.07.2004 року), фактично завершено формування реєстру юридичних та фізичних осіб, які займаються підприємницькою діяльністю в Шаргородському районі.

       Станом на 01.06.2016 року  було проведено державну реєстрацію 868 юридичних осіб та 3438 фізичних осіб-підприємців (припинено відповідно - 205 та 1860).

       Окрім того, постійно проводилась значна кількість реєстраційних дій з проведення змін та доповнень до Статутних документів, змін, що не стосуються установчих документів юридичних осіб, припинення діяльності юридичних та фізичних осіб, оформлення та видачі виписок, витягів та довідок з ЄДР. За останні два роки середньомісячна кількість проведених реєстраційних дій складає більше 120 одиниць. (1530 за 2015 рік)

        В 2015 році проведено державну реєстрацію 21 новоутворених юридичних осіб  та 120 фізичних осіб-підприємців. Включено до Єдиного державного реєстру 12 юридичних осіб  та 4 фізичних особи-підприємця. Проведено державну реєстрацію змін до установчих документів та відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі 225 юридичної та 80 фізичної особи-підприємця.

        За минулий рік проведено державну реєстрацію припинення 6 юридичних осіб та 310 фізичних осіб-підприємців. Крім того видано 550 витягів, довідок та виписок з ЄДР.

        З метою покращення умов зі створення суб’єктів малого бізнесу в районі державним реєстратором  було надано більше 1500 консультацій з питань державної реєстрації.

       Скарг, нарікань, судових рішень щодо діяльності державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців сектору з питань державної реєстрації Шаргородської райдержадміністрації за період з 01.07.2004 року по даний час  не надходило.

        В зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» від 26.11.2015 р. №835-VIII(набрав чинності в повному обсязі з 01.01.2016 р), який регулює відносини, що виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, фізичних осіб-підприємців та їхньої символіки визначено, що кінцевим терміном передачі повноважень з проведення державної реєстрації від територіальних органів Міністерства юстиції України на місця є 30 квітня 2016 року. В зв’язку з цим, дані функції передані до Шаргородської районної державної адміністрації з 21 квітня 2016 року.

        Відповідно до абзацу 4 пункту 14 частини 1 статті 1 зазначеного Закону об’єктами державної реєстрації у разі державної реєстрації інших юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, утому числі, є виконавчі органи сільських, селищних та міських рад, Київська та Севастопольська міські, районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації.

        Згідно  з пунктом 5 частини 1 статті 1 державним реєстратором юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців є особа, яка перебуває у трудових відносинах з об’єктом державної реєстрації, в даному випадку з районною державною адміністрацією. Тому з 2104.2016 року в штатний розпис Шаргородської райдержадміністрації включена посада державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців сектору з питань державної реєстрації та забезпечено необхідні заходи щодо його роботи в Єдиному державному реєстрі.

 

Місцеве самоврядування має переходити до конкуренції між регіонами, конкуренції за участь у проектах, за інвестора і підприємця. Адже це створення нових робочих місць, збільшення заробітної плати і надходжень до місцевих бюджетів. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко на форумі «Від утворення об’єднаних громад – до розумного зростання». «2014 року було прийняте стратегічне рішення, ....

Сьогодні, 24 лютого поточного року, в робочому кабінеті голови райдержадміністрації відбулось засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. Необхідно зазначити, що дане засідання Громадської ради при райдержадміністрації в нинішньому складі, відбулось востаннє, в зв’язку із закінченням строку повноважень складу громадської ради — два роки. Крім присутніх членів Громадської ради, в даному засіданні взяли участь: голова районної державної адміністрації К. ....

Модернізація інфраструктури стала одним з пріоритетів уряду. У рамках реалізації масштабної програми відновлення і ремонту українських доріг в 2016 році було відремонтовано у 4 рази більше дорожнього покриття, ніж у 2015 році (949,7 км), ліквідовано у 1,5 рази більше ямковості (9,115 млн. кв. м). Уряд заклав основу для сталого фінансування дорожньої галузі – завдяки ухваленому парламентом урядовому законопроекту з наступного року запрацює Дорожній фонд. Зроблені перші кроки ....

На днях з ініціативи працівників відділу обслуговування дорослих читачів, центральної районної бібліотеки, в приміщенні бібліотеки-філії районної бібліотеки для дітей, відбувся літературно-музичний вечір, присвячений Міжнародному дню рідної мови: «Мова барвінкова, батьківська, ранкова». Відзначення цього дня було започатковано 30-ою сесією Генеральної конференції ЮНЕСКО, з метою вшанування загиблих захисників бенгальської мови, в Республіці Бангладеш, де 21 лютого 1952 року б ....

Зростання економіки відбулося завдяки крокам українського уряду з покращення бізнес-клімату. У минулому році розпочато реформу податкової системи: ініційовані урядом законодавчі зміни суттєво спростили адміністрування податків для добросовісних компаній і посилили контроль за тими, хто ухиляється від оподаткування. Уряд розпочав реформу з дерегуляції: вже ліквідовано 76 адміністративних бар’єрів для бізнесу, у тому числі - скасовано державну реєстрацію іноземних інвестицій. Запроваджуєт ....

Задля забезпечення благополуччя та безпечного середовища для розвитку та виховання дітей шляхом посилення профілактики бездоглядності дітей службою у справах дітей облдержадміністрації було проведено ряд заходів. Як зазначила начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Тетяна Дорош під час прес-конференції 22 лютого, працівниками служби велась системна та послідовна робота з сім’ями, де діти знаходяться в складних життєвих обставинах, а це 622 сім’ї, в яких більш ні ....