Про стан державної реєстрації

Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» на державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців сектору з питань державної реєстрації Шаргородської районної державної адміністрації Вінницької області  покладено виконання функцій, що стосуються проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на території Шаргородського району.

       На протязі одинадцяти останніх років, з моменту введення в дію Закону України  «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (01.07.2004 року), фактично завершено формування реєстру юридичних та фізичних осіб, які займаються підприємницькою діяльністю в Шаргородському районі.

       Станом на 01.06.2016 року  було проведено державну реєстрацію 868 юридичних осіб та 3438 фізичних осіб-підприємців (припинено відповідно - 205 та 1860).

       Окрім того, постійно проводилась значна кількість реєстраційних дій з проведення змін та доповнень до Статутних документів, змін, що не стосуються установчих документів юридичних осіб, припинення діяльності юридичних та фізичних осіб, оформлення та видачі виписок, витягів та довідок з ЄДР. За останні два роки середньомісячна кількість проведених реєстраційних дій складає більше 120 одиниць. (1530 за 2015 рік)

        В 2015 році проведено державну реєстрацію 21 новоутворених юридичних осіб  та 120 фізичних осіб-підприємців. Включено до Єдиного державного реєстру 12 юридичних осіб  та 4 фізичних особи-підприємця. Проведено державну реєстрацію змін до установчих документів та відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі 225 юридичної та 80 фізичної особи-підприємця.

        За минулий рік проведено державну реєстрацію припинення 6 юридичних осіб та 310 фізичних осіб-підприємців. Крім того видано 550 витягів, довідок та виписок з ЄДР.

        З метою покращення умов зі створення суб’єктів малого бізнесу в районі державним реєстратором  було надано більше 1500 консультацій з питань державної реєстрації.

       Скарг, нарікань, судових рішень щодо діяльності державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців сектору з питань державної реєстрації Шаргородської райдержадміністрації за період з 01.07.2004 року по даний час  не надходило.

        В зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» від 26.11.2015 р. №835-VIII(набрав чинності в повному обсязі з 01.01.2016 р), який регулює відносини, що виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, фізичних осіб-підприємців та їхньої символіки визначено, що кінцевим терміном передачі повноважень з проведення державної реєстрації від територіальних органів Міністерства юстиції України на місця є 30 квітня 2016 року. В зв’язку з цим, дані функції передані до Шаргородської районної державної адміністрації з 21 квітня 2016 року.

        Відповідно до абзацу 4 пункту 14 частини 1 статті 1 зазначеного Закону об’єктами державної реєстрації у разі державної реєстрації інших юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, утому числі, є виконавчі органи сільських, селищних та міських рад, Київська та Севастопольська міські, районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації.

        Згідно  з пунктом 5 частини 1 статті 1 державним реєстратором юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців є особа, яка перебуває у трудових відносинах з об’єктом державної реєстрації, в даному випадку з районною державною адміністрацією. Тому з 2104.2016 року в штатний розпис Шаргородської райдержадміністрації включена посада державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців сектору з питань державної реєстрації та забезпечено необхідні заходи щодо його роботи в Єдиному державному реєстрі.

 

Сьогодні, 26 травня 2017 року, в м. Шаргород відбулась світла подія, яка навічно увійде в історію славної Шаргородщини. Адже саме сьогодні, Храм Святого Флоріана, у Шаргороді, та Хресна Дорога, що будується на його околицях, проголошені Санктуарієм Страстей Господніх. З самого ранку до міста Шаргород приїздили віряни з усієї України та близького зарубіжжя. В результаті чого центральна вулиця міста була вщент заповнена людьми. Не став на заваді навіть проливний дощ. Хочеться зазна ....

Свято «Останнього дзвоника» - одне з останніх весняних свят працівників освітньої галузі та школярів, яке за своїм значенням - серед найголовніших у навчальному році. Цими днями в кожній школі та майже в кожній сім’ї - своєрiднi веснянi жнива. Школярi, їхнi батьки та вчителі збирають урожай знань, який разом сiяли й плекали впродовж навчального року. Ось і сьогодні, 26 травня поточного року, в усіх навчально–виховних закладах Шаргородщини відбулось найважливіш ....

Шановні шаргородчани! Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро і сердечно вітаємо учнівську молодь та їх батьків із закінченням 2016-2017 навчального року та святом Останнього дзвоника. Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Адже передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку життя. Для багатьох школярів це свято сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпо ....

Сьогодні, 25 травня 2017 року, Шаргородщина радо зустріла почесних гостей учасників ІІ-го Міжнародного фестивалю національних культур «Всі ми - діти твої, Україно!». Даний фестиваль символізує обмін культурними надбаннями різних національностей, сприяє відкриттю нових творчих обдарувань, збагаченню духовних і культурних традицій та якому в цьому році виповнюється 25 років. Символічним є те, що саме щедра на добро і гостинність Шаргородщина по-родинному розкрила свої обій ....

25 років віддаляє нас від того часу, як було започатковано обласний фестиваль національних меншин «Всі ми діти твої, Україно!» Проведення протягом багатьох років фестивалю , на якому збираються носії майже 130 національних культур, що мешкають на Вінниччині і об’єднуються в 51 культурне товариство, є доказом того, що відродження і збереження національних культур України дають свої результати. Символічним є те, що саме щедра на добро і гостинність Шаргородщина по-род ....

26-27 травня 2017 року в м. Ужгород Закарпатської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль, спрямований на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, "Карпатська Україна". Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України та Управління молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації. Мета заходу – ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність ....