Про стан державної реєстрації

Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» на державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців сектору з питань державної реєстрації Шаргородської районної державної адміністрації Вінницької області  покладено виконання функцій, що стосуються проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на території Шаргородського району.

       На протязі одинадцяти останніх років, з моменту введення в дію Закону України  «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (01.07.2004 року), фактично завершено формування реєстру юридичних та фізичних осіб, які займаються підприємницькою діяльністю в Шаргородському районі.

       Станом на 01.06.2016 року  було проведено державну реєстрацію 868 юридичних осіб та 3438 фізичних осіб-підприємців (припинено відповідно - 205 та 1860).

       Окрім того, постійно проводилась значна кількість реєстраційних дій з проведення змін та доповнень до Статутних документів, змін, що не стосуються установчих документів юридичних осіб, припинення діяльності юридичних та фізичних осіб, оформлення та видачі виписок, витягів та довідок з ЄДР. За останні два роки середньомісячна кількість проведених реєстраційних дій складає більше 120 одиниць. (1530 за 2015 рік)

        В 2015 році проведено державну реєстрацію 21 новоутворених юридичних осіб  та 120 фізичних осіб-підприємців. Включено до Єдиного державного реєстру 12 юридичних осіб  та 4 фізичних особи-підприємця. Проведено державну реєстрацію змін до установчих документів та відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі 225 юридичної та 80 фізичної особи-підприємця.

        За минулий рік проведено державну реєстрацію припинення 6 юридичних осіб та 310 фізичних осіб-підприємців. Крім того видано 550 витягів, довідок та виписок з ЄДР.

        З метою покращення умов зі створення суб’єктів малого бізнесу в районі державним реєстратором  було надано більше 1500 консультацій з питань державної реєстрації.

       Скарг, нарікань, судових рішень щодо діяльності державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців сектору з питань державної реєстрації Шаргородської райдержадміністрації за період з 01.07.2004 року по даний час  не надходило.

        В зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» від 26.11.2015 р. №835-VIII(набрав чинності в повному обсязі з 01.01.2016 р), який регулює відносини, що виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, фізичних осіб-підприємців та їхньої символіки визначено, що кінцевим терміном передачі повноважень з проведення державної реєстрації від територіальних органів Міністерства юстиції України на місця є 30 квітня 2016 року. В зв’язку з цим, дані функції передані до Шаргородської районної державної адміністрації з 21 квітня 2016 року.

        Відповідно до абзацу 4 пункту 14 частини 1 статті 1 зазначеного Закону об’єктами державної реєстрації у разі державної реєстрації інших юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, утому числі, є виконавчі органи сільських, селищних та міських рад, Київська та Севастопольська міські, районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації.

        Згідно  з пунктом 5 частини 1 статті 1 державним реєстратором юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців є особа, яка перебуває у трудових відносинах з об’єктом державної реєстрації, в даному випадку з районною державною адміністрацією. Тому з 2104.2016 року в штатний розпис Шаргородської райдержадміністрації включена посада державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців сектору з питань державної реєстрації та забезпечено необхідні заходи щодо його роботи в Єдиному державному реєстрі.

 

Нещодавно в приміщені сільського Будинку культури села Пеньківка, відбулася презентація вісімнадцятої книги почесного краєзнавця України, нашого земляка - Анатолія Никифоровича Нагребецького «Сторінки історії Пеньківки-Мурафської (1717 – 2017 рр.)». Дана книга відображає історію села Пеньківка Шаргородського району, заснованого триста років тому. В презентації книги взяли участь та привітали автора пам’ятними сувенірами: голова районної державн ....

Спекотний мікроклімат має шкідливий вплив на організм людини, викликаючи погіршення самопочуття, зниження працездатності, загострення хронічних хвороб. Особливо це стосується тих, хто працює на відкритих місцевостях, у виробничих і громадських приміщеннях без кондиціонування. Робочий процес за таких умов необхідно організовувати з урахуванням заходів профілактики перегрівання організму і рекомендацій, викладених у пам’ятці. З метою профілактики перегрівання орг ....

В рамках робочої поїздки, 19 липня, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко відвідали одне з найпотужніших підприємств області з вирощування овочів ТОВ «Украфлора-Вінниця». Засноване ще в 2001 році, підприємство розміщується на 12,2 га землі у Вінницькому районі, 2,2га з яких займає збудована за новітніми технологіями теплиця. «Ми постійно нарощ ....

Уряд вніс зміни до перспективних планів формування територій громад Вінницької, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Черкаської та Чернівецької областей. Відтепер ці громади матимуть підстави для переходу на прямі міжбюджетні відносини з держбюджетом. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідного розпорядження КМУ. «Громади зможуть самостійно забезпечити належний рівень ....

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Кабінету Міністрів представив звіт про роботу Уряду за І півріччя поточного року. Глава Уряду відзначив позитивну динаміку змін і нагадав, що ріст економіки за І квартал року становив 2,5%, середня зарплата за підсумками першого півріччя перевищить 7 тис. грн, і бюджет перевиконано за доходами. «Цю роботу можна назвати капітальним ремонтом країни, - сказав Глава Уряду. - Економічне зростання по першому кварталу на ....

Сьогодні, 19 липня, за підсумками проведеної Департаментом житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури обласної державної адміністрації колегії щодо стану підготовки підприємств житлово-комунального та паливно-енергетичного господарства, а також об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник провів прес-конференцію. В ході прес-конференції посадовець детально розпові ....