Засідання колегії районної державної адміністрації

    Сьогодні, 31 жовтня 2018 року, під головуванням голови районної державної адміністрації Кедик Катерини Станіславівни, за участіначальників управлінь, відділівструктурних підрозділів районної державної адміністраціїтакерівників територіальних органіввідбулося засідання колегії районноїдержавної адміністрації.

    З першого питання «Про соціально-економічний та культурний розвиток району за 9 місяців 2018 року» доповідав начальник відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства     районної державної адміністрації, член колегії Л.Заграй, який надав коротку погалузеву характеристику рівню досягнутих показників діяльності району за даний період.

    Так, зведений бюджет Шаргородського району за 9місяців 2018 року по доходах загального фонду без урахування трансфертів виконаний на 114,1%, що в сумарному виразі становить10 537,9тис.грн. понадпланових надходжень. Із 31 місцевих бюджетів виконали свої планові показники 30 бюджетів, за винятком Юхимівської сільської ради (70,1% від планових показників). Видатки зведеного бюджету Шаргородського району за 9 місяців 2018 року профінансовані у сумі 403 139,34 тис.грн. (92,3%).

    Обсяг капітальних інвестицій становить 119 045тис.грн.

    Середній розмір заробітної плати штатних працівників за січень-серпень 2018 року становить 6184 грн., що на 20% більше від показника на початок року.

    Проведено капітальний ремонт комунальнихдоріг населених пунктів району загальною площею 4550 кв.м. на суму близько 2,6 млн.грн.та поточний ремонт –48000 м.кв. на суму 1158,8 тис.грн. Дорожньо-ремонтним пунктом філії Жмеринський райавтодор на ремонт та утримання доріг загального користування освоєно близько 25 млн.грн.

    Валовий збір зернових ранньої групи склав 92,2 тис. тонн, урожайність 48,8 ц/га,серед обласного рейтингу район займає 15 місце,та 3 місце по валовому збору. Викопано 300 тонн цукровогобурякана площі 5 га, урожайність 600 ц/га.

     Сільськогосподарськими підприємствами посіяно озимих на зерно під урожай 2019 року на площі 12 045 га або 88% до прогнозу.

     За звітний період на землі запасу сільськогосподарського призначення  середній розмір орендної плати за 1 га у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшився на 6% і становить 1323 грн/га, за землі резервного фонду –на 4% і становить 1002 грн/га.

     На даний час проводиться реформування галузі охорони здоров’я первинного рівня. Проведено перереєстрацію Шаргородського районного центру первинної медико-санітарної допомоги у комунальне некомерційне підприємство.

     За даний період в районі до програми «Доступні ліки» залучено 4 346 хворих. Станом на 25.10.2018 року лікарями ЗПСМ  району заключено 28 544 договорів-декларацій, що склало 57,2 % від усього населення, яке проживає в районі.

     Уточнений бюджет Шаргородської центральної районної лікарні на 9 місяців 2018 року склав 31 523 092,95 грн. По капітальних вкладеннях профінансовано 5 258 481,60 грн., із них: на реконструкцію пологового відділення ЦРЛ – 5 050 000 грн., на виготовлення проектно-кошторисної документація «Капітальний ремонт дитячого відділення Шаргородської ЦРЛ» –27801,60 грн. Фінансування центральної районної лікарні за 9 місяців 2018 року склало 97,39 % від запланованого.

     З метою якісної підготовки закладів освіти до навчального року  використано коштів сумі 2 млн. 860 тис.грн, з яких 789 тис. 400 грн. – бюджетні.

     З 01.09.2018 року розпочався навчально-виховний процес у новозбудованій Зведенівській СЗШ І-ІІІ ст., проте на даний час незавершена частина зовнішніх робіт. У 2018 році на будівництво даного закладу з місцевого бюджету заплановано 2 101 тис.грн., використано 852,2 тис.грн., з державного бюджету (ФРР) заплановано 2 300 тис.грн., використано 2 211 тис.грн.

     Паливом загальноосвітні школи району забезпечені частково, проведено тендерні процедури на вугілля і гранули.

     В закладах культури району протягом 9 місяців проведено ремонтні роботи на суму 1,5 млн.грн. Додатково до закладів культури райцентру надійшло 384,3 тис.грн.: зрайонного бюджету  – 260,3 тис.грн., з міського бюджету–124 тис.грн. Також надійшло 110 тис.грн. позабюджетних коштів.

     Станом на 01.10.2018року нараховано різних видів державних допомог більше 5,6 тис. сім’ям на суму 67,9  млн.грн. Всі види допомог профінансо-вано на 100%. 3 985 сімей отримали субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та 3 218 сімей – на придбання твердого палива та скрапленого газу на  загальну суму 70 млн.грн.

     За січень-вересень 2018 року до бюджету Пенсійного фонду надійшло 585,9 тис.грн. власних коштів при запланованих 626,9 тис.грн. Загальна сума видатків на виплату пенсій та допомог по Шаргородському району за даний період становила 265 766,91 тис.грн. Загальна заборгованість до Пенсійного фонду, в порівнянні з 01.01.2018 роком зменшилась на 28,8 тис.грн. та станом на 01.10.2018 року становить 1 074,3 тис.грн. Середній розмір пенсії по району складає 1832,20 грн.

     З другого питання доповідала головний спеціаліст загального відділу апарату районної державної адміністрації О.Панченко.

     Протягом 9 місяців 2018 року було проведено 9 засіданьпостійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при районній державній адміністрації, основною тематикою яких стали питання надання матеріальної допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових проблем жителів району. За наданням матеріальної допомоги звернулось 177 громадянина, яким виплачено матеріальну допомогу в сумі100 500 гривень.

     Загалом протягом звітного періоду до районної державної адміністрації надійшло 586 звернень громадян. З урахуванням 16 колективних звернень, звернулося 1349 громадян.У зверненнях громадян, що надійшли на адресу керівництва районної державної адміністрації, було порушено 630 питань.

    Порушень термінів розгляду звернень за 9 місяців 2018 року не було.

    Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації та виконавчих комітетах міської, сільських рад району за виконанням актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчих документів та доручень голів обласної та районної державних адміністрацій за 9 місяців 2018 року доповідала  головний спеціаліст з контролю загального відділу апарату районної державної адміністрації І.Думенко.

    Впродовж звітного періоду здійснювався контроль за виконанням 1341 завдання, визначених контрольними документами, які надійшли на адресу районної державної адміністрації від вищих органів виконавчої влади.

     Зокрема, 817 завдань, визначених документами центральних органів виконавчої влади.На їх виконання у визначені контрольні строки підготовлено і надіслано всього 1341 інформація на адресу департаментів, Головних управлінь, управлінь та відділів обласної державної адміністрації для подальшого узагальнення та інформування Адміністрації Президента України, КабінетуМіністрів України, інших центральних органів виконавчої влади.

     І.Думенко зауважила, що в звітному періоді виявлено факти порушення виконавської дисципліни в окремих сільських радах.

     Крім зазначених питань, голова районної державної адміністрації К.Кедик також торкнулася ряду питань життєдіяльності району. Зокрема, формування бюджету на 2019 рік; справедливого призначення субсидій тим, хто цього дійсно потребує; забезпечення  проходження стабільного  опалювального періоду в закладах соціальної сфери району.  

     Особлива увага була приділена питанню виконання планових показників осіннього призову 2018 року. «Для цього необхідна тісна співпраця районного військового комісаріату, поліції та органів місцевого самоврядування. Негайно та невідкладно посилити роботу в даному напрямку, аби поставлені перед нашим районом завдання були виконані в повному обсязі та в терміни зазначені законом. Необхідно проводити відповідну роз’яснювальну роботу, яка передбачає постійне інформування населення району, а особливо молоді, про переваги військової служби у Збройних Силах України, авторитет та оснащення української армії. Звернути увагу на патріотичне виховання учнівської молоді» – наголосила К.Кедик.

      Вичерпавши весь порядок денний, голова колегії районної державної адміністрації подякувала присутнім за роботу та зазначила, що враховуючи важливість розглянутих питань та для усунення виявлених недоліків, за наслідками сьогоднішнього засідання, буде видано відповідне розпорядження. 

Представники Кабінету Міністрів Україні на чолі з Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом та лідери фракцій і груп Верховної Ради України під час зустрічі у вівторок досягли попередньої згоди про створення робочої групи для аналізу ціноутворення на газ в Україні. «Була ініціатива голови Верховної Ради про те, щоби ми сьогодні зустрілися і поговорили про питання ціноутворення, ціни на газ, і фактично з 19:15 зустрічалися з керівниками фракцій і груп, хто мав бажання прийти ....

1 липня 2016 року працівники Шаргородського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді відвідали оздоровчий табір ім. В. Загурного с. Клекотина, де наразі оздоровлюються діти з числа обдарованих, багатодітних і малозабезпечених сімей та 28 дітей з сімей учасників АТО, всього – 156 чоловік. З метою формування здорового способу життя та попередження негативних проявів у підлітковому та молодіжному середовищі, дітям було продемонстровано відеофільм на тему стат ....

Перший заступник голови райдержадміністрації Валерій Роздоба 5 липня провів щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних управлінь та відомств району. Начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації І. Дрибущак доповів, що на минулому тижні аграрії району розпочали збирання ранніх груп зернових та в зв’язку з високою вологістю зерна, збирання призупинено. В.Редько – начал ....

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у понеділок, 4 липня, зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Сумі Шігекі. Сторони обговорили практичну взаємодію двох країн, а також ключові напрямки перспективної співпраці. Володимир Гройсман подякував Послу Сумі Шігекі за підтримку Японії України у політичній та економічних сферах, зокрема щодо реконструкції Бортницької станції аерації. Він нагадав, що Японія виділила близько 1 млрд доларів на реалізацію проекту. На ....

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів». Підписання відбулося в присутності співавторів – народних депутатів, що представляють різні фракції, та за результатами знаходження компромісу і досягнення чітких домовленостей про те, що в проголосований і підписаний Президентом закон будуть внесені зміни, які захистять як споживачів, так і державу. Президент і де ....

"Ті ОСББ, які вже скористалися Урядовою програмою з енергоефективності, відчули її переваги. По-перше, ОСББ отримало безповоротну фінансову допомогу – щонайменше 40% від суми залучених коштів на утеплення. По-друге, мешканці утепленого будинку значно скоротили витрати сімейного бюджету на оплату комунальних послуг", - так прокоментував Голова Держенергоефективності дані щотижневого моніторингу дії Державної програми підтримки населення та ОСББ до впровадження енергоефективних ....

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762