Різдвяні дива продовжують здійснюватись

      Сьогодні, 11.01.2019 р., у Громадській організації «Родина Кольпінга» м. Шаргород  ранок розпочався з приємних моментів: діти - вихованці ІРЦ виготовляли  святкову стрічку, надували повітряні кульки і чекали на гостей, а згодом  з  хлібом - сіллю зустрічали шанованих гостей   із м. Чернівці: секретаря ГО «Справа Кольпінга в Україні» Василя Савку, молодіжного референта ГО «Справа Кольпінга в Україні» Галину Єрьоміну та проектного референта ГО Ігоря Гуцола.

      Працівниками  інклюзивно-ресурсного центру та члени ГО було сказано багато приємних, теплих та вдячних слів на адресу довгоочікуваних гостей, а згодом заспівано  спільну різдвяну колядку.

      Щирі слова подяки від Василя Савки та Галини Єрьоміної отримала  Галина Понько,  яка приклала максимум  зусиль  для  розвитку ГО « Родина Кольпінга» на Шаргородщині.      

      Вихованці  навчально-реабілітаційного центру - діти  з особливими освітніми потребами подарували гостям власноруч виготовлені  пам’ятні сувеніри «Різдвяні обереги». А гості у відповідь презентували діточкам вкрай  необхідний та цінний подарунок - автомобіль  ( RenaultTrafic), який буде використовуватись в подальшому для підвезення вихованців до ІРЦ.

      З даною подією працівників та вихованців Центру, діячів ГО «Родина Кольпінга» привітали: перший заступник голови  районної державної адміністрації Юрій Щур, голова Шаргородської районної ради Михайло Попов, заступник голови Шаргородської районної ради Василь Федоришин та начальник відділу освіти РДА Володимир Кутнік. Вищезгадані посадовці обговорювали плани на майбутнє. Відзначили клопітку роботу Центру і  ГО та вручили подяку за співпрацю.