Районне свято колядок та щедрівок «Різдвяне мереживо»

     Уже традиційним стало  проведення на Шаргородщині  районного фестивалю народної творчості «Різдвяне мереживо».

     Ось і сьогодні, 11 січня 2019 року, до районного Будинку культури прибули делегації  територіальних громад району, щоб знову великою шаргородською родиною  поколядувати та защедрувати.

     У районному святковому заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Щур, голова районної ради Михайло Попов, депутат обласної Ради Вадим Соляник, представники трудових колективів підприємств, установ та організацій, територіальних громад району тагромадськість міста Шаргород.

     Урочистості  розпочались з виставки-конкурсу  на представлення кращої різдвяної композиції, виготовленої народними умільцями Шаргородщини. Тут можна було побачити  Різдвяні вертепи, дідухи, вироби з глини, соломи, дерева та інших  природних матеріалів.

     Далі, в ході проведення концертної програми, один за одним, аматорські колективи Шаргородщини демонстрували майстерне  виконання  колядок та інших музичних композицій.

     Привітали учасників фестивалю перший заступник голови  районної державної адміністрації Юрій Щур, голова районної ради Михайло Попов та депутат обласної Ради Вадим Соляник.

     Виступаючи, Юрій Щур подякував усім шаргородчанам за плідну працю у році, що минув, побажав здоров’я, родинного затишку, добра і  благополуччя. «Хай в сім'ях запанує  злагода, а світла Різдвяна Зоря  залишиться з вами надовго. Хай завжди будуть поруч  вірні друзі та близькі люди»- зазначив він.

     На завершення свята, переможців конкурсу на представлення кращої різдвяної  композиції  було нагороджено відзнаками районного рівня.

     Приємно відзначити, що народні традиції у нашому районі живуть та активно розвиваються, передаються від покоління до покоління.  Такі дійства вселяють у душі віру в добро, торжество любові і надії.