Підведено підсумки діяльності району за перше півріччя 2018 року

     Сьогодні, 31 липня 2018 року, під головуванням  голови райдержадміністрації, голови колегії К.Кедик, відбулось  засідання колегії районної державної адміністрації.

     В засіданні колегії взяли участь:  голова районної ради М.Попов, заступники голів райдержадміністрації  та районної ради, начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів  районної державної адміністрації, районної ради та територіальних органів,  міський,  сільські голови та заступник голови Мурафської сільської ОТГ, керівники комунальних  підприємств  району, представники  засобів масової інформації.

     На порядок денний засідання колегії було винесено питання«Про виконання Програми соціально - економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2018 року».

     У вступному слові  голова райдержадміністрації  зауважила, що сьогодні підведемо підсумки нашої копіткої праці за перше півріччя цього року.

     «Нами зроблено чимало за цей період. Попри це зрозуміло, що проблем ще вистачає.  І наше з вами завдання – вирішити їх в найкоротший термін – протягом другого півріччя.

     В  зв’язку з тим, що район сільськогосподарський, на сьогоднішньому засіданні найбільшу увагу буде звернуто  на проведення жнивної кампанії 2018 року  в складних погодних умовах, а також підготовки освітніх установ району до нового навчального року  в умовах Нової Української школи» - зазначила К.Кедик.

     З інформацією «Про виконання Програми соціально - економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2018 року» виступив Л.Заграй -  начальник відділу економічного розвитку  та житлово-комунального господарства  районної державної адміністрації, член колегії, який  детально зупинився на показниках діяльності кожної  із сфер життєдіяльності Шаргородського району за звітний період.

     Участь в обговоренні даного питання  взяли: М.Мотишин – начальник фінансового управління райдержадміністрації, І.Дрибущак – начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, В.Кутнік – начальник відділу освіти райдержадміністрації, Н.Незгода – заступник головного лікаря по медичному обслуговуванню населення районного Центру первинної медико-санітарної допомоги. 

     Про виконання місцевих бюджетів за І півріччя 2018 року та міжбюджетні взаємовідносини,  інформував начальник фінансового управління районної державної адміністрації  М. Мотишин, який проаналізував  хід виконання місцевих бюджетів за власними й закріпленими доходами та завдання по їх виконанню за видатками по взятих бюджетних зобов’язаннях.

     З інформацією  про  стан  проведення жнивної кампанії 2018 року сільськогосподарськими  підприємствами  Шаргородщини, у надзвичайно  складних погодних умовах, виступив І.Дрибущак, який  ознайомив присутніх з основними показниками збору зернових та зернобобових культур.

     Начальник відділу освіти райдержадміністрації В.Кутнік зупинився на підготовці  освітніх установ району до нового 2018-2019 навчального року. Особливу  увагу виступаючий звернув на хід впровадження в районі освітянської реформи, в тому числі створення умов для навчання першокласників, а їх в районі буде 37 класів, за програмою Нової Української школи.

     Н.Незгода – заступник головного лікаря по медичному обслуговуванню населення районного Центру первинної медико-санітарної допомоги інформувала присутніх на проблемних питаннях, які направлені на  укладення договорів з Національною службою здоров’я України  щодо медичного обслуговування населення, за програмою медичних гарантій.  А також виступаюча доповіла про стан виконання в районі урядової програми «Доступні ліки».

     Голова райдержадміністрації  К.Кедик, в ході обговорення піднятих питань виступаючими, постійно  вносила  чіткі корективи та слушні зауваження щодо вирішення проблемних питань.

     Також  очільниця району загострила увагу присутніх на тому, що хоча  в районі проводиться чимала робота в усіх напрямках соціально-економічного та культурного розвитку, в нашій роботі є ще чимало недоліків та недопрацювань,  над якими ми всі – органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та територіальні органи, маємо і надалі активно попрацювати.

     «Адже одними з основних пріоритетів розвитку району мають бути: впровадження в районі програмових завдань, регламентованих Президентом та Урядом України, виконання бюджетів усіх рівнів, створення сприятливого інвестиційного клімату, належний соціальний захист жителів району, ремонт  доріг  загального користування та ін..»- наголосила голова РДА.

     Зупинившись на роботі кожної із сфер життєдіяльності району, голова райдержадміністрації, насамперед зазначила, що 2018 рік є надзвичайно несприятливим для проведення жнивної кампанії. Та попри все, аграріями району проводяться усі можливі та неможливі заходи, направлені на збір хліба у повному обсязі. Звичайно є ряд підприємств, які уже зазнали збитків. Проте частина трударів ще сподівається на гарний врожай.

     Належну увагу Катерина Станіславівна  приділила роботі дошкільних установ  та загальноосвітніх навчальних закладів в новому навчальному році, звернувши увагу на  виділення коштів щодо належної організації  забезпечення теплом та якісним харчуванням дітей протягом  усього навчального року.

     Продовжуючи свій виступ, очільниця  району зазначила, що керівництвом району значна увага приділяється проведенню капітального ремонту комунальних  доріг населених пунктів.

     На даний час вже проведено ремонтних робіт на площі понад 3 тис. кв.м. на загальну суму близько 2  млн. грн. Поточний ремонт комунальних доріг населених пунктів  становить  16 тис. кв. м., на який вже використано 117 тис. грн..

     При цьому Рахнівсько-Лісовою сільською радою залучено  субвенцію з державного бюджету на суму майже 750 тис.грн.

    Наразі,  дорожньо-ремонтним пунктом філії Жмеринський райавтодор, на ремонт доріг загального користування району освоєно близько 6 млн.грн.

    Завдяки виділеним коштам, проведено ремонт доріг між населеними пунктами  Шаргород-Пеньківка, Шаргород-Руданське та частково між населеними пунктами  Мурафа-Джурин та Шаргород – Лозова.

    Досить жорстку  увагу К.Кедик приділила  керівництву РЦ ПМСД  щодо пришвидшення проведення в територіальних громадах району процесу підписання декларацій з сімейними лікарями.

    Також зазначила, що розпорядженням Кабінетом Міністрів України   виділено кошти ДФРР понад  2 млн. грн. на продовження  реконструкції пологового відділення Центральної районної лікарні в м.Шаргород. Дані кошти будуть використані на заміну даху та реконструкцію зовнішнього вигляду даного відділення.

     Наступним розпорядженням КМУ виділено кошти у сумі 2 млн. 300 тис. грн.  на завершення будівництва Зведенівської СЗШ І-ІІІ ст., яка уже        1 вересня поточного року – в День знань -  гостинно  відкриє свої двері школярам.   

     Крім того, очільниця району  повідомила присутніх, що на даний час  виготовляється проектно-кошторисна документація на проведення капітальних ремонтних робіт районної спортивної школи, якій ось уже на протязі 30 років не приділялась така необхідна  увага.  

     Не обійшла увагою Катерина Станіславівна і питання щодо організації проведення в районі осіннього призову до лав Збройних Сил України.

     На завершення, голова райдержадміністрації К.Кедик подякувала усім присутнім за проведену відповідну роботу на місцях протягом першого півріччя 2018 року та висловила сподівання на подальшу плідну працю щодо вирішення всіх проблемних питань.

     Також  побажала аграріям Шаргородщини сприятливих погодних умов для успішного завершення жнивної кампанії.

 

Шаргородська районна державна адміністрація на виконання розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації від 10 жовтня 2018 року № 778 «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок», відповідно до вимог чинного земельного законодавства оголошує конкурсний відбір з визначення суб’єкта оціночної діяльності, який має ліцензію на проведення експертної грошової оцінки проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок ....

Основними питаннями, які обговорювалися під час роботи саміту та Конгресу Європейської народної партії, були питання збереження миру та єдності Євросоюзу та підтримку у цьому контексті України у її боротьбі з агресором. Про це Президент Петро Порошенко повідомив під час спілкування з представниками ЗМІ у Хельсінкі. «Ми дуже ретельно обговорювали майбутнє Європи – яким має бути майбутнє Європи наступні 5 років. Які виклики стоять перед Європою: виклики у сф ....

Президент Петро Порошенко закликав європейських лідерів зберегти санкції проти країни-агресора Росії через невиконання нею Мінських домовленостей та відсутність з її боку кроків, які б сприяли встановленню миру в Україні. «Я закликав лідерів Європи обов’язково мобілізуватися, забезпечити єдність і продовжити санкції проти Російської Федерації у зв’язку з відсутністю будь-якого прогресу щодо імплементації Мінських домовленостей, забезпечення режиму твердого пр ....

Сьогодні, 8 листопада 2018 року в приміщенні Шаргородського районного Будинку культури з нагоди професійного свята приймали вітання діячі культури та аматори народного мистецтва Шаргородщини. Привітати культпрацівників району до святкової зали завітали голова районної державної адміністрації Катерина Кедик, голова районної ради Михайло Попов та перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Щур, які щиросердно побажали усім міцного здоров’я, родинного тепла, тво ....

Жмеринське управління ГУ ДФС у Вінницькій області нагадує, що відповідно до частини 12 ст. 9 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Згідно з п. 6 частини першої ст. 1 Закону № 2464 суми ....

Під час виступу на Саміті Європейської народної партії Президент Петро Порошенко висловив вдячність європейським лідерам за тверду підтримку, єдність і солідарність з Україною. «Україна є форпостом у протидії головному виклику європейській безпеці і стабільності – російській гібридній агресії», - наголосив Глава держави. Європейських лідерів було поінформовано про напружену ситуацію на Донбасі, триваючу мілітаризацію і порушення прав людини в окупованому Росією Крим ....

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762