Міжнародний оперний openairфестиваль –OPERAFESTTULCHYN запрошує

Міжнародний оперний openairфестиваль –OPERAFESTTULCHYN

4-5 червня 2017 року

Палац Потоцьких, м. Тульчин Вінницької області

Початок денних вистав – о 18:00.

Початок вечірніх вистав – о 21:00.

Вхід вільний.

Міжнародний оперний фестиваль OPERAFESTTULCHYN відбувається за підтримки народного депутата України Миколи Кучера, голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія та Міністерства культури України.

Меценат фестивалю– Юрій Косюк.

Генеральний партнер фестивалю – «МИРОНІВСЬКИЙ ХЛІБОПРОДУКТ».

Партнери фестивалю:Італійський культурний інститут, Тульчинська районна державна адміністрація, Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва.

Співорганізатори– Благодійний фонд сприяння розвитку талантів Поділля, Подільський туристичний центр, компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Генеральний інформаційний партнерRIA.

Медіа-партнери: ТРК «ВІНТЕРА», телеканал «Еверест», телеканал «ВІТА», телеканал «Вінниччина», радіо «Місто над Бугом», радіо «Ера FM», газета «33 канал», газета «Місто», «Газета по-українськи», журнал «Свадьба года», журнал «Країна», 20minut.ua, myvin.com.ua, vezha.vn.ua, vinnitsaok.com.ua, vindaily.info, vlasno.info, vinnitsa.info, vip.vn.ua, likebb.com, moemisto.ua

 

Візуальна програма фестивалю OPERAFESTTULCHYN:

мурал, флюро-арт, селфі-зони, художні виставки та фотоколаж.

 

Візуальна програма фестивалю пропонується,як масштабний просторовий візуальний проект для підсилення уваги до головної події шляхом створення видовищних мистецьких локацій на території фестивалю OPERAFESTTULCHYN.

Візуальна програма складається з серії яскравих арт-проектів:

мурал-арт «OperaMural»

фотоколаж «Opera Windows»

селфі-зони «OperaStars»

проектфлюро-арту «OperaLight»

виставка образотворчого мистецтва художників міста Тульчин «OperaArt»

виставка народних майстрів «OperaFolk».

Куратор візуальної програми фестивалю OPERAFESTTULCHYN- Олександр Никитюк, «Лабораторія актуальної творчості».

 

Проект мурал-арту «OperaMural»

Фестиваль OPERAFESTTULCHYNмаєяк короткострокові завдання, так і довгострокові. У подальшому фестиваль планується проводити щороку.

Ідея нанесення зображення муралуу вигляді оперної сцени поруч Палацу Потоцьких створить ситуацію постійного нагадування про цей факт, виконає роль реклами для можливості просування фестивалю у майбутньому.

Автори та учасники проекту: художникиОлександр Марченко та Володимир Ходак.

 

Флюро-артпроект «OperaLight»

Експозиційний проект «OperaLight» з використанням світлових ефектів у різних проявахна території фестивалюOPERAFESTTULCHYNпроводиться, якчастина візуальної оpenаir програми для підсилення уваги до головної події.

Творчий куратормистецької частини проекту -  художниця Олена Шептицька (Львів)має 16-річний досвід творчої роботи утаких популярних сучасних напрямках, якфлюро-арт, світловий перформанс та вогняне шоу.

Спеціально для фестивалю OPERAFESTTULCHYNтворча організація «Дивина» об’єдналапромоарт-групизусієїУкраїни, щоб створити  яскраву експозицію з об’ємно-просторових комплексів.

PSY-HO familyartstudio,PaulSpider,MistericaFamily,Fiolena та  Dyvyna-  автори у стилі флюро-арт, які працюватимуть з простором центральної частини площі Палацу та території, що до неї прилягає.

 

Мальовані полотна, тканинні  та ниткові інтерактивні конструкції вдень виглядають, як творчі візуальні інсталяції, а у вечірній та нічний час за допомогою спеціальних ультрафіолетових ламп перетворюються на світлові.

Під час проведення проекту«OperaLight»у нічний часвідбудеться серія візуальних перформансів, а вдень - майстер-класи з фейс-арту, боді-арту та художнього оздобленняоперних та карнавальних масок.

Творчий куратор проекту - Олена Шептицька.

Художники проекту: Микола Кравець, Антоніна Лабаткава, Андрій Череба, ПавлоЮник, Юлія Оксененко.

 

Проект фотоколажу «Opera Windows»

Оперне мистецтво має надзвичайно захоплюючу історію.Але історію творять передусім цікаві індивідуальності!

Проект фотоколажу «Opera Windows» задуманий, як можливість нагадати гостям і учасникам фестивалю OPERAFESTTULCHYNпро існування, роль та вагомий внесок у розвиток жанру найбільш відомих та яскравих виконавців опери.

Фотографії кращихоперних виконавців, вставлені у вікна правої будівлі архітектурного комплексу Палацу Потоцьких, створять атмосферу присутності духу цих неперевершених майстрів на фестивалі!

Автор проекту - художник Олександр Никитюк.

 

Селфі-зони«OperaStars»

Селфі-зони заплановано, як продовженняідеїпроекту «OperaWindows», але в інтерактивному сенсі - із залученням гостей фестивалю.

Спеціально підготовлені фотоколажі презентують всесвітньовідомих оперних виконавців та головних героївзнаменитих опер у повний зріст для можливості фотографування.

На фотографіях буде виникати ілюзія присутності, що стане ще однією родзинкою фестивалю та буде сприяти популяризації жанру.

Автор і виконавець проекту - художник Володимир Ходак.

 

Виставка образотворчого мистецтва художників м. Тульчин«OperaArt»

Експозиціякартин найкращих художників Тульчина стане цікавимдопоміжним елементом фестивалю, додасть мистецького шарму та розважить гостей фестивалю у час, не задіяний оперною програмою.

Учасники - художники міста Тульчин.

 

Виставка народних майстрів «OperaFolk»

Опера має величезну кількість тематичних різноманіть. Українська тематика не є винятком. Відомі опери «Наталка Полтавка», «Запорожець за Дунаєм» та іншідемонструють саме український контекст.

Логічним є виділення такого контексту у окремий проект, аджеМіжнародний оперний фестивальOPERAFESTTULCHYNвідбувається на території України і має одне з пріоритетних завдань - популяризацію власного культурного надбання.

Організатор проекту – Тетяна Омелянівна Цвігун, директор Вінницького обласного центру народної творчості.

 

Додаткові нові сюрпризи фестивалю OPERAFESTTULCHYN

У дні проведення фестивалю OPERAFESTTULCHYN, 4-5 червня, для забезпечення максимального комфорту та цікавого проведення часу на території Палацу Потоцьких будуть працювати:

партерна зона до 1000 місць та зона бенуар;

мобільна редакція газети RIA. Вже зранку 4 червня вийде спеціальний фестивальний випуск газети, де кожен зможе найпершим дізнатися всі свіжі фестивальні новини, інтерв’ю та цікавинкинайгучніших подійOPERAFESTTULCHYN;

наметове містечко «Ночівля в палаТці Потоцьких» зі своєю лаунж-зоною (торгові точки, морозиво власного місцевого виробництва, кальян), туалетами, інфо-центром і всією інфраструктурою, необхідною для комфортного перебування. Місця у наметовому містечку бронюються під кожен намет, тому всім бажаючим заночувати у наметовому містечку необхідно попередньо зареєструватися укураторів  – тур-клубі «Бідняжка», моб.: (097)861-83-05, (093)249-45-87– Яна;

затишна кав’ярня «ЧОРНА КІШКА, БІЛИЙ КІТ». Завдяки найсмачнішій українській каві, винятковим смаколикам, найкращим баристата завжди оригінальним подіям саме ця кав’ярня у рекордні строки стала однією з найулюбленіших для всіх жителів та гостей Вінниці;

ресторан під відкритим небом зі спеціально розробленим «оперним меню»!

 

Перша всеукраїнська науково-практична конференція для керівників малих міст України

За ініціативи Міністерства культури України в рамках Міжнародного оперного openair фестивалю OPERAFEST TULCHYN 4-5 червня у Тульчині у Палаці Потоцьких відбудеться Всеукраїнський практичний Форум для голів об’єднаних територіальних громад та міських голів малих міст України «Культура та креативні індустрії - як основа розумної стратегії розвитку малої території».

Форум з культурно-економічного планування відбудеться за участю відомих експертів ПатрікаФьоля Patrick S. Foehl та ВітекаХебановського Witek Hebanowski.

У рамках Форуму учасники мають можливість ознайомитись не лише із досвідом країн Європи, а й України на прикладі Міжнародного фестивалю OPERAFEST TULCHYN.

В Україні зусилля влади спрямовані на відновлення промислового потенціалу, який розташований у більшості своїй у великих містах, що створює передумови міграції з малих міст та селищ населення до мегаполісів та обласних центрів. Всупереч цьому ми повинні розуміти, що рівень розвитку національної економіки визначається станом розвитку регіональних економік. Ступінь інтеграції регіональних економік в інноваційну систему країни, взаємозв’язок і взаємозалежність розвитку галузей на кожному рівні можуть бути індикаторами поточного розвитку та відображати як потенціал регіону, так і національної системи в цілому. Зручною одиницею виміру територіальних економік є кластер.

Стати учасником Форуму можна, зареєструвавшись до 29 травня 2017 року за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUX7ETtp7sNM1OvDxVN5Mp4R3HSXPfPVUFu7BDnSIljsyAaQ/viewform.

Кількість місць учасників обмежена!

Довідки за телефоном: (0432)690-025

 

Концертна програма Міжнародного оперного openair фестивалю OPERAFEST TULCHYN

Неділя, 04.06.2017

18.00 – 20.00

1 відділення

Проект «ГАЛА ОПЕРА».

Кращі оперні арії Джузеппе Верді, Ріхарда Вагнера та інших європейських композиторів

 

Академічний хор «Глорія» Львівської обласної філармонії (художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Володимир Сивохіп)

Галицький камерний хор (художній керівник - Василь Яциняк)

Академічний симфонічний оркестр Львівської обласної філармонії (худ.керівник - Тара Криса, США)

Диригенти: маестро Петер Маркс (Німеччина) та Володимир Сивохіп (Україна)

 

2 відділення

М. Леонтович «НА РУСАЛЧИН ВЕЛИКДЕНЬ», казкова опера-феєрія

Академічний муніципальний камерний хор «Вінниця».

Симфонічний оркестр Вінницької обласної філармонії.

Диригент:Герой України, народний артист України Мирослав Скорик

 

21.00-23.00- Джоаккіно Россіні «ПРОБНИЙ КАМІНЬ», комічна опера на 2 дії

Українсько-італійська прем’єра!

 

Солісти оперної студії Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського.

Симфонічний оркестр Національної музичної академії України.

Режисер-постановник- Богдана Латчук.

Диригент- заслужений діяч мистецтв України Андрій Савчук.

 

23.00 – 03.00 «НІЧНІ ВАРТОВІ ПОДІЛЬСЬКОГО ВЕРСАЛЮ», нічна програма для молоді

- нічний показ кінофільму «ПРИВИД ОПЕРИ» ДжоелаШумахера;

- театралізована нічна програма «Нічні вартові Подільського Версалю»;

- ночівля у наметах на території Палацу Потоцьких (за окремим записом у інфо-центрі фестивалю).

 

Понеділок, 05.06.2017

18.00-20.00

1 відділення

Дмитро Бортнянський «АЛКІД», концертна версія опери

Допрем’єрне виконання!Диригент - заслужений діяч мистецтв України Володимир Сивохіп.

 

2 відділення

Жорж Бізе «КАРМЕН», концертна версія опери

Академічний хор «Глорія» Львівської обласної філармонії (художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Володимир Сивохіп).

Галицький камерний хор (художній керівник - Василь Яциняк).

Академічний симфонічний оркестр Львівської обласної філармонії (художній керівник - Тара Криса, США).

Солісти:Софія Соловій, сопрано (Італія)

Тетяна Вахновська, мецо-сопрано (Україна)

Василь Понайда, тенор (Україна)

Микола Корнутяк, баритон (Україна)

Маріанна Лаба, сопрано (Угорщина)

Наталія Грановська, мецо-сопрано

Диригенти:Сергій Хоровець(Польща), Володимир Сивохіп (Україна)

 

21.00 – 23.00 Ексклюзивна прем’єра в Україні!

Ендрю Ллойд-Веббер «ПРИВИД ОПЕРИ», музична сюїта

ДжимСтейман «ТАНЕЦЬ ВАМПІРІВ», концертна версія мюзиклу

 

Академічний хор «Глорія» Львівської обласної філармонії (художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Володимир Сивохіп).

Галицький камерний хор (художній керівник - Василь Яциняк).

Академічний симфонічний оркестр Львівської обласної філармонії (художній керівник - Тара Криса, США).

Диригент –заслужений діяч мистецтв України Володимир Сивохіп.

 

Контакти для ЗМІ:

Арт-директор фестивалюOPERAFESTTULCHYN– заслужена артистка України, радник міністра культури України Ірина Френкель.

Режисер-постановник фестивалю – Павло Третьяков.

Куратор візуальної програми фестивалю - Олександр Никитюк, «Лабораторія актуальної творчості», тел.: (096)568-14-11

Прес-секретар фестивалю – Валентина Кирильчук, тел.: (096)314-51-55, Valentina.Kirilchuk@gmail.com

Уже традиційним стало проведення на Шаргородщині районного фестивалю народної творчості «Різдвяне мереживо». Ось і сьогодні, 11 січня 2019 року, до районного Будинку культури прибули делегації територіальних громад району, щоб знову великою шаргородською родиною поколядувати та защедрувати. У районному святковому заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Щур, голова районної ради Михайло Попов, депутат обласної Ради Вадим Соля ....

Сьогодні, 11.01.2019 р., у Громадській організації «Родина Кольпінга» м. Шаргород ранок розпочався з приємних моментів: діти - вихованці ІРЦ виготовляли святкову стрічку, надували повітряні кульки і чекали на гостей, а згодом з хлібом - сіллю зустрічали шанованих гостей із м. Чернівці: секретаря ГО «Справа Кольпінга в Україні» Василя Савку, молодіжного референта ГО «Справа Кольпінга в Україні» Галину Єрьоміну та проектного референта ГО Ігоря Гуц ....

10.01.2019 року в приміщенні Шаргородської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості – відбувся інформаційний семінар для роботодавців на тему: «Затвердження Змін до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян , що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню» Перед присутніми виступила директор Шаргородської філії – Ніна Кушнір, яка ознайомила присутніх з ситу ....

На території України, а також у інших країнах продовжує бути напруженою ситуація щодо захворювання свиней африканською чумою. Уже майже в усіх областях навколо Вінницької області були зареєстровані випадки захворювання свиней африканською чумоюпочинаючи із 2012 року. У зв’язку з різким ускладненням епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней на території України виникла реальна загроза розповсюдження збудника по всій території держави, де на протязі 2017 року з ....

Зростання економіки цього року має скласти не менше 3%, і це зростання буде реінвестоване в програми розвитку освіти, медицини, проекти енергоефективності, розбудови інфраструктури. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час першого в цьому році засідання Уряду. Глава Уряду наголосив, що минулий, 2018 рік, Україна пройшла достойно, сформовані рекордні за останні роки резерви, а пріоритети на 2019 рік залишаються незмінними. «Пріоритет – ....

Маємо хорошу новину: відтепер з’явилася технічна можливість укладати декларації з лікарями первинної медичної допомоги понад рекомендовану кількість, затверджену МОЗ. Нагадаємо, оптимальний обсяг практики для терапевта - 2000 декларацій, для сімейного лікаря - 1800, для педіатра - 900. Оптимальний обсяг практики - кількість пацієнтів, яка з одного боку - дозволить пацієнту отримати якісні медичні послуги, а з іншого - забезпечить лікарю гідну оплату його роботи. З 10 січня 2019 року ....

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761