До відома громадян

Графік роботи Центру надання адміністративних послуг 

Час роботи ЦНАПу:

Понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця  - з 8-00 години до 15-00 години.

Середа - з 8-00 години до 20-00 години.

Місце розташування ЦНАПу:

23500 Вінницька область, м.Шаргород, вул. Героїв Майдану, буд.224

т. 0973202049, E-mail: cnapshargorod@ukr.net

 

Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг за перше півріччя 2018 року

Загальна інформація

Центр надання адміністративних послуг при Шаргородській райдержадміністрації створений розпорядженням голови райдержадміністрації №290 від 09.12.2013 р., знаходиться на першому поверсі приміщення районної ради в облаштованому офісі з прозорими стінами за адресою: м.Шаргород, вул. Г.Майдану, 224 (з 9.11.2015 року).

Відкрита площа Центру надання адміністративних послуг становить близько 50 кв.м.

В своїй діяльності Центр надання адміністративних послуг керується Законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про адміністративні послуги», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» , розпорядженнями обласної та районної адміністрацій.

Основні принципи роботи:

 • Орієнтація на суб’єкта звернення; 

 • Відкритість, прозорість та зрозумілість процедур;

 • Запобігання корупційних дій, ліквідація посередницьких послуг;

 • Забезпечення вільногодоступу суб’єктів звернення до інформації про стан розгляду звернень;

 • Оперативність у вирішенні питань;

 • Забезпечення рівності прав всіх суб’єктів звернення.

Стратегічні цілі:

 • Надання інформаційної, консультаційної та практичної допомоги фізичним та юридичним особам в отриманні адміністративних послуг, у тому числі документів дозвільного характеру для здійснення господарської діяльності;

 • Розробка та впровадження заходів для спрощення механізмів і скорочення термінів отримання в відповідних установах адміністративних послуг, у тому числі документів дозвільного характеру;

 • Визначення причини виникнення наявних перешкод у започаткуванні та здійсненні господарської діяльності, надання пропозицій щодо подальшого реформування в сфері адміністративних послуг, у тому числі дозвільних процедур та оформлення документів дозвільного характеру;

 • Підготовка пропозицій щодо перегляду чинних порядків отримання адміністративних послуг, здійснення погоджувальних (дозвільних) процедур державними органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємствами та організаціями;

 • Проведення моніторингу та аналізу документів дозвільного характеру щодо дотримання ними порядку здійснення дозвільних процедур.

Режим роботи

Центр надання адміністративних послуг працює щоденно з 8.00 по 17.00 години крім вихідних, обідня перерва з 12.00 по 13.00 годину. Вихідні дні: субота та неділя Прийом громадян здійснюється з 80.00 до 15.00 години кожен робочий день крім середи (з 15.00 до 17.00 адміністратори опрацьовують справи, які надійшли за день). В середу прийом документів від суб’єктів звернень здійснюється з 8.00  до 17.00 години.

Фінансування

Фінансування відділу надання адміністративних послуг здійснюється з державного бюджету. Також розроблено районну програму «Сприяння діяльності Центру надання адміністративних послуг при Шаргородській райдержадміністрації на 2018-2020 роки» з кошторисом 855 тис. грн. (рішення №266 18 сесії 7 скликання від 30.03.2018 року). У першому півріччі на виділені з районної програми кошти встановлено в приміщенні ЦНАП систему професійного відео нагляду, закуплено необхідні меблі та витратні матеріали, проводиться закупівля оргтехніки. Практично профінансовано на 82 тис. гривень.

Адміністративні послуги

 На сьогодні через ЦНАП передбачено  суб’єктами надання адміністративних послуг надання 158адміністративніпослуги  та 3 документа дозвільного характеру.

Розподіл послуг по суб’єктах надання адміністративних послуг

1

Служба у справах дітей райдержадміністрації

20

 

2

Сектор сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації

3

3

Відділ містобудування та архітектури райдержадміністрації

3

4

Шаргородський районний сектор головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області

1

5

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

30

6

Відділ у Шаргородському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області

 

16

 

7

Сектор з питань державної реєстрації райдержадміністрації

9

8

Шаргородська міська рада Вінницької області

10

9

Джуринська сільська рада Шаргородського району Вінницької області

10

10

Головне територіальне управління юстиції у Вінницькій області

56

Всі послуги надаються виключно через адміністраторів ЦНАПу.  На виконання розпорядження КМУ від 11.10.2017 року №782-р  з 08.05.2018 року надання адміністративних послуг управління соціального захисту населення райдержадміністрації  проводиться через ЦНАП. Для забезпечення роботи ЦНАПу по даному напрямку до штату відділу надання адміністративних введено додатково три  штатні одиниці адміністраторів.

Інформація щодо кількості наданих адміністративних послуг через ЦНАП при Шаргородській райдержадміністрації за 1-ше півріччя 2018 року

п/п

 

Види адміністративних послуг

Кількість наданих адмін.послуг

за  1-ше півріччя2018 року), од.

1.

Соціальні послуги (соц. захист, праця)

1895

2.

Реєстрація майна

970

3.

Земельні відносини

2756

4.

Документи дозвільного характеру

2

5.

Інші

95

 

Всього послуг (од.)

5716

Кадри

Для обслуговування Центру надання адміністративних послуг створений відділ надання адміністративних послуг райдержадміністрації. Прийнято розпорядження голови райдержадміністрації від 03.04.2018 року №92 «Про затвердження Положення про відділ надання адміністративних послуг Шаргородської райдержадміністрації» згідно якого відділ став окремою юридичною особою.

У відділі надання адміністративних послуг працює 6 адміністраторів і начальник.

Адміністратори по напрямках діяльності ЦНАП

      Земельні питання

Вовк Алла Іванівна

      Соціальні послуги

Шиманська Ірина Олександрівна

Білобров Ірина Анатоліївна

Кушнір Наталія Іванівна 

      Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно

Банах Оксана Іванівна

      Інші послуги

Хитрик Геннадій Іванович

      Працівники відділу професіонали своєї справи у наданні адміністративних послуг, що входять до їх компетенції. В Центрі надання адміністративних послуг запроваджена практика супроводження кожної послуги адміністратором, що дає змогу оперативно вирішувати проблемні питання, які можуть виникнути у суб’єкта звернення. Налагоджена чітка співпраці з суб’єктами надання адміністративних послуг. Консультування проводиться у телефонному режимі та за допомогою засобів електронної комунікації. Надання адміністративних послугах з земельних питань та державної реєстрації речових прав на нерухому майно здійснюється он лайн за допомогою електронних реєстрів. Більшість консультацій надають самі адміністратори без звернень до суб’єкта надання адміністративних послуг. Паролі доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно адміністратори отримали в листопаді 2015 року, а до Державного земельного кадастру у вересні 2017 року.

      Працівники відділу постійно беруть участь в тематичних нарадах та проходять навчання на спеціалізованих семінарах.

      Роботу працівників ЦНАПу відзначено і нагородами. Так, в 1-му півріччі 2018 року почесною грамотою відзначена Вовк Алла Іванівна.

Перші

Ми одні з перших  в області:

         1. Почали безпосередньо через адміністраторів надавати послуги з:

             - Державної реєстрації речових прав на нерухоме майно;

             - Послуг через програмне забезпечення  Державного земельного кадастру;

             - Всі послуги, передбачені законодавством, Управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

          2. Надавати всі послуги безпосередньо через адміністраторів, а не присутніх представників суб’єктів надання адміністративних послуг.

          3. Заключили договори про надання адміністративних послуг з органами місцевого самоврядування (Шаргородська міська рада та Джуринська сільська рада).

        За кожною адміністративною послугою, яка надана через ЦНАП стоїть конкретна фізична або юридична особа, що звернулась особисто, по дорученню чи поштовим відправленням або он лайн.  Всі результати наданих послуг обліковуються в журналах реєстрації або он лайн сервісах.

 

Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації працює для людей

Відділом надання адміністративних послуг Шаргородської райдержадміністрації передбачено 120 адміністративних послуг та 4 документа дозвільного характеру відповідно до Переліку адміністративних послуг та документів дозвільного характеру.

Так, за І півріччя 2017 року надано 2257 адміністративних послуг, з них 863 - безпосередньо адміністраторами ЦНАПу  та 1394 - через представників суб’єктів надання адміністративних послуг, а саме:

-         державні реєстратори у сфері земельних відносин – 1385;

-         управління соціального захисту населення райдержадміністрації – 9 послуг.

У відповідності до ч.2. ст.6 Закону України «Про адміністративні послуги» у місці прийому суб’єктів звернень доступні інформаційні стенди із зразками відповідних документів та інформації в обсязі, достатньої для отримання адміністративної послуги без сторонньої допомоги. Приміщення облаштовано скринькою для висловлення суб’єктами звернень зауважень і пропозицій щодо якості надання адміністративних послуг. Адміністратори надають інформацію про порядок надання адміністративних послуг суб’єкту звернення, який звернувся за допомогою засобів телекомунікації (телефону, електронної пошти, інших засобів зв’язку).

Центром надання адміністративних послуг Шаргородської райдержадміністрації визначено перелік послуг, які можуть надаватись в електронній формі. В даний перелік вирішено включити найбільш поширені послуги, що надаються відділом у Шаргородському районі Головного управління  Держгеокадастру та послуги з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, що надаються Шаргородською міською радою та сектором з питань державної реєстрації райдержадміністрації. Послуги можливо замовити через державні електронні сервіси, а також через Єдиний державний портал адміністративних послуг.  Інформація про отримання даних послуг та інших необхідних споживачу послуг, розміщена на сайті райдержадміністрації в розділі «ЦНАП». В подальшому, перелік послуг, які надаються он лайн, буде розширюватись. До кожної з даних послуг розробляються детальні інструкції для споживача послуг.

Адміністратори Центру надання адміністративних послуг отримали доступи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Також проводяться роботи щодо підключення адміністратора до реєструДержавного земельного кадастру, що дасть можливість отримувати витяг з Державного земельного кадастру у день звернення. 

Центр надання адміністративних послуг постійно удосконалює свою роботу, розширює спектр послуг, забезпечує комфортне перебування відвідувачів у Центрі та спрямовує на якісне обслуговування населення за якомога коротший термін без порушення законодавства. 

12.07.2017 року

 

До уваги суб’єктів звернень!

У зв’язку реорганізацією управління Держпродспоживслужби в Шаргородському районі відповідно до постанови КМУ №442 від 10.04.2017 року «Про оптимізацію центральних органів виконавчої влади» не відновлена процедура видачі документів дозвільного характеру. Про відновлення роботи буде повідомлено додатково на сайті з опублікуванням нових інформаційних та технологічних карток документів дозвільного характеру.

Начальник відділу надання

адміністративних послуг райдержадміністрації                                       Сергій Задорожний

 

 

До уваги суб’єктів звернень!

У зв’язку із звільненням працівника з посади державного реєстратора речових прав на нерухоме майно райдержадміністрації до заміщення вакантної посади,  інформаційні та технологічні картки сектору з питань державної реєстрації райдержадміністрації не викладаються на сайті та послуги по даному напрямку надаватись не будуть.

Адміністративні послуги з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно  виконуються Шаргородською міською радою, що надаються через Центр надання адміністративних послуг при Шаргородській райдержадміністрації.

Начальник відділу надання

адміністративних послуг райдержадміністрації                                       Сергій Задорожний

До уваги відвідувачів сайту! Наш сайт оновився і відтепер знаходиться за адресою http://sharrda.gov.ua/ ....

Уже традиційним стало проведення на Шаргородщині районного фестивалю народної творчості «Різдвяне мереживо». Ось і сьогодні, 11 січня 2019 року, до районного Будинку культури прибули делегації територіальних громад району, щоб знову великою шаргородською родиною поколядувати та защедрувати. У районному святковому заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Щур, голова районної ради Михайло Попов, депутат обласної Ради Вадим Соля ....

Сьогодні, 11.01.2019 р., у Громадській організації «Родина Кольпінга» м. Шаргород ранок розпочався з приємних моментів: діти - вихованці ІРЦ виготовляли святкову стрічку, надували повітряні кульки і чекали на гостей, а згодом з хлібом - сіллю зустрічали шанованих гостей із м. Чернівці: секретаря ГО «Справа Кольпінга в Україні» Василя Савку, молодіжного референта ГО «Справа Кольпінга в Україні» Галину Єрьоміну та проектного референта ГО Ігоря Гуц ....

10.01.2019 року в приміщенні Шаргородської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості – відбувся інформаційний семінар для роботодавців на тему: «Затвердження Змін до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян , що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню» Перед присутніми виступила директор Шаргородської філії – Ніна Кушнір, яка ознайомила присутніх з ситу ....

На території України, а також у інших країнах продовжує бути напруженою ситуація щодо захворювання свиней африканською чумою. Уже майже в усіх областях навколо Вінницької області були зареєстровані випадки захворювання свиней африканською чумоюпочинаючи із 2012 року. У зв’язку з різким ускладненням епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней на території України виникла реальна загроза розповсюдження збудника по всій території держави, де на протязі 2017 року з ....

Зростання економіки цього року має скласти не менше 3%, і це зростання буде реінвестоване в програми розвитку освіти, медицини, проекти енергоефективності, розбудови інфраструктури. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час першого в цьому році засідання Уряду. Глава Уряду наголосив, що минулий, 2018 рік, Україна пройшла достойно, сформовані рекордні за останні роки резерви, а пріоритети на 2019 рік залишаються незмінними. «Пріоритет – ....

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762